• +90 (312) 484 0 500
 • bilgi@mirsoft.com.tr
WEB TASARIM

Güvenli ve Esnek

 • Kullanıcılar dinamik sayfalar ile faaliyet, haber, bilgi ve makale gibi duyuruları belirleyebilmektedir
 • Üst düzey güvenlik seviyesi: WebPro kullanıcıları kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yaparak site içerisinde çalışmalarınıyapabilmektedir
 • .NET teknolojisiyle güvenli ve esenek yapıya sahiptir

Modüller

 • Webpro kullanıcısı sitesine reklam alabilir ve reklam yönetimini gerçekleştirebilir
 • Özel günler:Site üyelerinin özel günlerini önceden bilmeleri için özel takvim desteği sağlar
 • Dosya ve bilgi çalışmaı: Ziyaretçilerin ya da hizmet için birimlerin ihtiyaç duydukları dosya erişimini sağlar

Neden Toplu Mail ?

  Bir mail hesabı tamamen kişiye özeldir, kullanıcıyı teke tek yakalayabildiğiniz bir mecradır. Sizin mailinizi kişi görür, merak eder ve okur, okumasa bile mailin geldiği markayı görerek kafasına yerleşecektir. Banner reklam verirseniz maliyetli olacaktır, fakat mail atmanın maliyeti reklamdan çok daha düşüktür.

Toplu Faks Avantajları

  Bir faks makinesinin getirdiği masrafların tümünün ortadan kaldırıldığı gibi, kurumlarda faks kulllanımı sırasında yaşanan zaman kaybını da ortadan kaldırmaktadır. Yazıcıdan çıktı alınması, faks sırası beklenmesi veya faks gönerimi süresince faks makinesinin başında beklenmesi gibi ölü zamanları ortadan kaldıracak iş süreçlerinin ve personelin verimini arttırır.

Toplu SMS Kullanım Alanları

  Müşterileri, üyeleri, öğrencileri, velileri, çalışanları ya da bayileri ile etkileşim içinde olmak isteyen her kurum, ihtiyaçları paralelinde maliyetlerini düşürmek, verimliliği artırmak için SMS'i tercih ediyor.

Toplu SMS Avantajları

  SMS hazırlanması ve uygulanması en hızlı ve en kolay iletişim yoludur. Toplu SMS servisleri ile bir tıkla binlerce kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz. Ne tasarım, ne baskı, ne çekim ! Bunları unutun. Hedef kitlenizle iletişim kurmak için bunların hiçbirisi ile uğraşmayın. Mesajınızı yazın ve gönderin.